Дипломци
Адресар
Студентски парламент
  Повратак на почетну
Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија
Београд

О Школи   Студирање   Упис семестра   Е - учење (Moodle)   Лабораторије и центри   Маркетинг и послови   Акредитација

Актуелне вести
Архива

Почетна >> Приказ вести

[ 03.07.2013, 11.35 ] Стручна пракса - Смер НРТ

Обавештавају се сви студенти који пријављују испит из предмета Стручна пракса на смеру НРТ код проф. Јелене Митић да су обавезни да се пријаве на курс "Стручна пракса НРТ" на Moodle-у систему за даљинско учење, како би благовремено примили обавештења везана за испит.

Након положеног испита студенти су обавезни да се одјаве са курса.

Шифра за приступ курсу је "strucnapraksa".

Процедура за полагање испита Стручна пракса за смер НРТ следећа:
1. Припрема Word документа са детаљима Стручне праксе коју је студент обављао.
2. Слање документа предметном сараднику Бошку Богојевићу на адресу електронске поште bbosko@viser.edu.rs у термину заказаном за одговарајући испитни рок.
3. Опционо, у зависности од броја кандидата - Избор времена полагања (обавља се на Мoodle-у).
4. Припрема кратке PowerPoint презентације (не дуже од 6 минута).
5. Припремити диск са нарезаним документом и презентацијом.
6. На испит понети диск и Дневник стручне праксеу штампаној форми у једном примерку.

Студенти који нису запослени морају имати упут за стручну праксу. Студенти који су запослени на испит могу донети уверење о запослењу (није им потребан упут за стручну праксу).

Предметни сарадник
Бошко Богојевић

Стручна пракса

<<< Следећа вест | Претходна вест >>>