Дипломци
Адресар
Студентски парламент
  Повратак на почетну
Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија
Београд

О Школи   Студирање   Упис семестра   Е - учење (Moodle)   Лабораторије и центри   Маркетинг и послови   Акредитација

Актуелне вести
Архива

Почетна >> Приказ вести

[ 26.08.2010, 16.51 ] Процедура за реализацију Дипломског рада

Дипломски рад се састоји из ДВА дела:

1. Практични део

2. Теоријски део

1. Практични део Дипломског испита може бити дизајн звука у: играном филму, документарном филму, анимираноим филму, радиофонском делу, видео игри или некој другој мултимедијалној форми. Дизајн звука мора садржавати сва основна изражајна средства звука: говор, музику и звучне ефекте.

Тема дипломског испита не може бити снимање звука, музичка продукција или области које су покривене наставним програмом других предмета.

2. Теоријски део се састоји од израде писане експликације практичног дела рада. Писана експликација мора да садржи: насловну страну, садржај, увод, историјски осврт на тему, теоријске поставке рада, практичне поставке рада, закључак и списак литературе. Обим рада треба да буде између 25 и 40 страница, са фонтом 14 (фус-ноте са фонтом 12) и проредом 1.5. Насловна страница треба да кореспондира са формом која је утврђена правилима школе.

Процедура израде Дипломског рада:

- Утврђиванје теме на консултацијама са професором

- Израда практичног дела рада (уз личне консултације у току сваке фазе у процесу)

- Израда теоријског дела рада (уз консултације путем интернета до усвајања рада)

- Штампање, потписивање и пријава рада

- Формирање комисије за одбрану Дипломског рада на првој следећој седници ВШЕР

- Заказивање термина одбране рада

Мр Зоран Максимовић, предметни наставник

Дизајн звучне слике

<<< Следећа вест | Претходна вест >>>

| О Школи | Студирање | Упис семестра | Маркетинг и послови | Лабораторије и центри | Дешавања |
  © Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Војводе Степе 283, Београд