СПИСАК ПРИЈАВА

УЧЕНИЦИ

ШколаДатум пријавеУченик 1Ученик 2Ученик 3РезерваФилмЛинк
Техничка школа - Кикинда2023-03-20 12:37:30Никола КомановАлександар ТрајковскиАња КовачевКатарина Голићпријављенфилм није достављен
ЕГШ "Никола Тесла" - Јагодина2023-03-20 17:00:59Матеја МилојевићПредраг СимићТадија Стојановићније пријављенниje пријављен/
Техничка школа - Младеновац2023-03-21 09:21:21Срећко МаринковићБошко ВукадиновићАлександра Бошњаковније пријављенниje пријављен/
ЕТШ "Мија Станимировић" - Ниш2023-03-21 12:42:34Милијана НиколићДавид ЖивадиновићБорко Тасићније пријављенниje пријављен/
Средња школа "17. септембар" - Лајковац2023-03-22 09:01:02Никола ИвановићМихаило МитровићНемања ПеришићВељко Бабићпријављенпогледајте
Техничка школа - Железник2023-03-22 11:43:21Лука Милојевићније пријављенније пријављенније пријављенниje пријављен/
ЕТШ "Михајло Пупин" - Нови Сад2023-03-22 11:47:08Александар КујовићВалериа ВитезМатеја Јакићније пријављенпријављенпогледајте
ЕТШ "Раде Кончар" - Београд2023-03-22 16:14:56Нина ВукићТодор ТеслаВасилије Крстићније пријављенпријављенпогледајте
СТШ "Никола Тесла" - Сремска Митровица2023-03-22 19:51:15Петар КукићЛука ГолићАлекса МартиновићЈован Бајагићниje пријављен/
ЕТШ "Никола Тесла" - Панчево2023-03-23 11:24:00Марко СтанаМарта ЈовићТамара Андоновскиније пријављенпријављенпогледајте
Техничка школа "9.Мај" - Бачка Паланка2023-03-23 13:06:52Тара КовачевићВукашин ТанкосићАна ВајагићИгор Беликпријављенпогледајте
Техничка школа - Пирот2023-03-23 13:18:15Марија НиколићДавид РанђеловићМилица Крстићније пријављенниje пријављен/
ЕТШ "Никола Тесла" - Београд2023-03-23 16:01:54Дамјан АћимовићИлија РадовановићНикола ШупутИрина Ненадићниje пријављен/

КОМИСИЈА

ШколаКомисија 1Комисија 2Комисија 3
Техничка школа - КикиндаЗагорка ВидовићДраган Оџићније пријављен
ЕГШ "Никола Тесла" - ЈагодинаБојан Антићније пријављенније пријављен
Техничка школа - МладеновацДалибор Невенкићније пријављенније пријављен
ЕТШ "Мија Станимировић" - НишАндрија Кузмановићније пријављенније пријављен
Средња школа "17. септембар" - ЛајковацСтана Шестовићније пријављенније пријављен
Техничка школа - ЖелезникМарица Стевановићније пријављенније пријављен
ЕТШ "Михајло Пупин" - Нови СадИгор Ивановније пријављенније пријављен
ЕТШ "Раде Кончар" - БеоградЕмилија ЖивковићЗоран Милисављевићније пријављен
СТШ "Никола Тесла" - Сремска МитровицаДушан Машићније пријављенније пријављен
ЕТШ "Никола Тесла" - ПанчевоСрђан БожовићМаријана ЗрнићНада Стојичевић
Техничка школа "9.Мај" - Бачка ПаланкаВања ИвановићИвана Митићније пријављен
Техничка школа - ПиротМиодраг Мијалковићније пријављенније пријављен
ЕТШ "Никола Тесла" - БеоградМилинко Ћетковићније пријављенније пријављен